Dlaczego ja?

Dołożę wszelkich starań aby pomóc Ci osiągnąć Twój cel. Twój sukces jest też moim sukcesem. W czasie naszej współpracy poświęcę Ci całą moją uwagę i zastosuję wszelkie skuteczne, wypróbowane także przeze mnie, metody pomocy. Nigdy nie zniknie moja wiara w Ciebie i Twój sukces, czegokolwiek byśmy się nie podjęli.
Dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu, życzliwości i zaangażowaniu osiągniesz to o czym marzysz i pozbędziesz się uciążliwych problemów.

Jestem świadomy innych ludzi, postrzegam ich jako indywidualności i rozumiem, że każdy ma inne marzenia, obawy, zdolności i problemy. Moje nastawienie jest pozytywne i optymistyczne.
Umiem także motywować swoich klientów do tego, aby dawali z siebie jak najwięcej. Swoje opinie wyrażam uczciwie i wprost. Nie boję się ryzyka i potrafię zachęcić innych do podnoszenia sobie poprzeczki.
Wprowadzam także swobodną i luźną atmosferę.

Jestem bardzo ambitny, uparty, skrupulatny i konsekwentny. Uważam, że „problemem nie jest problem – problemem jest podejście do problemu”. Jestem także wrażliwy – dzięki temu mam dobrze rozwiniętą empatię. Intuicyjnie wyczuwam, jaki możesz mieć problem – coś co Cię blokuje przed podjęciem działania, wywołuje strach, demotywuje, zasmuca – sprawia, że chcesz się poddać. Wspólnie popracujemy nad tym aby się tego pozbyć i żeby było tak jak Ty chcesz. To całkowicie wykonalne i masz do tego potrzebne zasoby – musimy je tylko wydobyć.

Ze względu na wiele stoczonych bitew z samym sobą – głównie z różnego typu strachem, lenistwem oraz umniejszaniem a czasami wyolbrzymianiem roli innych ludzi w moim życiu, rozumiem przez co przechodzili i przechodzą klienci z którymi prowadzę sesje.
Pomimo młodego wieku, posiadam bogate życiowe doświadczenie, które wykształciło u mnie empatię, życzliwość, chęć niesienia pomocy, percepcję oraz samoświadomość.
Jestem skuteczny a pomaganie to moja pasja. Nieustannie się rozwijam, poznaję, korzystam oraz tworzę efektywne metody pomocy innym ludziom.

Ludzie są tak niezwykli jak zachody słońca, jeśli pozwolisz im takimi być. Kiedy patrzę na zachód, nie łapię się na mówieniu: “Rozjaśnij nieco pomarańcz w prawym rogu.” Nie próbuję kontrolować zachodu. Oglądam go z zachwytem nad tym, jak się rozprzestrzenia. – Carl Rogers

Moje artykuły często zajmują czołowe miejsca wśród najczęściej czytanych w serwisie Artelis.
Profil Artelis: https://artelis.pl/autor/profil/84401/Janusz-Koch