Info

ja1Mam 36 lat, mieszkam w Warszawie. Pasjonuję się life coachingiem, rezyliencją, tworzeniem i korzystaniem z kreatywnych i innowacyjnych metod pomocy innym ludziom oraz pisaniem (pracuję nad książką oraz piszę artykuły).
Kocham ludzi i życie. Możliwość pomocy innym jest dla mnie ogromnym przywilejem i sprawia mi to równie dużą przyjemność.

Jestem osobą, która ma za sobą wiele trudnych przejść. Dzięki wysoko rozwiniętej samoświadomości, percepcji, intuicji, upartości oraz wierze w siebie i optymizmie pokonałem wszystkie życiowe przeszkody i nieustannie, z coraz większymi sukcesami, walczę o siebie. Bogate doświadczenie życiowe (pomimo młodego wieku) wykształciło we mnie empatię, życzliwość i zrozumienie dla każdej ludzkiej duszy z którą mam przyjemność się zetknąć. Z ust nie schodzi mi uśmiech, jestem pełen optymizmu i wiary w Ciebie i siebie.
Uważam, że każdy człowiek jest bardzo wartościowy i fascynuje mnie różnorodność ludzkich osobowości. Głównie z tego powodu oraz chęci pomocy, praca dla ludzi jest moją pasją.

Ponad 20 lat praktyk niemal każdego życiowego problemu zamiast złamać uczyniło mnie osobą bardzo silną psychicznie. Miłość do ludzi, która w głównej mierze przyczyniła się do tego, że się nigdy nie poddałem, teraz daje mi odwagę aby spełniać moje marzenia – skutecznie motywować, zachęcać innych do pozytywnych, odważnych, odpowiedzialnych i dających satysfakcję zmian w ich życiu.
Jest w tym nieco egoizmu, ponieważ jak powiedział Jacek Walkiewicz:

zabierając kogoś na drugi brzeg sami też tam dopływamy

Nawet gdy sztorm miota łodzią na wszystkie strony, nie opuszczamy jej, zostawiając drugą osobę samej sobie, tylko wiosłujemy aż nie znajdziemy się u celu. Celem pasażera jest znalezienie się na nowym lądzie, na którym zapomni o poprzednim miejscu i skupi się na asymilowaniu do nowych warunków., początkowo budzących niepokój, moze nawet strach, ale sukcesywnie, w miarę zaznajamiania się z nowym miejscem, lepszych, korzystniejszych, dających więcej zdrowych, sycących owoców oraz ciekawszych, piękniejszych widoków niz jego poprzednia lokalizacja.

Moje artykuły często zajmują czołowe miejsca wśród najczęściej czytanych w serwisie Artelis, gdzie zostałem również wyróżniony jako Polecany autor.
Profil Artelis: https://artelis.pl/autor/profil/84401/Janusz-Koch