Jak mogę Ci pomóc?

 1. Life Coaching
  Coaching naprowadzi Cię na właściwe myślenie i działanie. Koszty są niewielkie (ustalane indywidualnie) a skuteczność bardzo wysoka. Bardzo dobrze znam temat fobii społecznej, nieśmiałości oraz inne życiowe zagadnienia oraz problemy i potrafię Ci pomóc. Nie masz nic do stracenia a możesz wiele zyskać. Zapraszam Cie do podstrony >Life Coaching<, gdzie przeczytasz więcej o coachingu w moim wydaniu.
 2. Eventy – leczenie fobii społecznej i nieśmiałości w praktyce
  W wygranej walce z fobią społeczną najbardziej pomogła mi praktyka – robienie tego czego się boję. Niestety, nie miałem na tej drodze przewodnika, nie miałem grupy życzliwych osób, którzy pomagali by mi, motywowali i robili konstruktywne uwagi. Dlatego chcę to dać Tobie. Eventy to spotkania podczas których ćwiczymy umiejętności społeczne. Dzięki tej aktywności na własnej skórze przekonasz się, że pokonanie własnych słabości daje mnóstwo radości i satysfakcji. Więcej o Eventach – >tutaj<.
 3. Szkolenia i seminaria
  Jest to propozycja dla szkół, firm, organizacji a także osób prywatnych. W dziale >Szkolenia i seminaria< przedstawiam ofertę pasjonujących i przydatnych szkoleń, seminariów bądź pogadanek dla Waszych podopiecznych i pracowników.
 4. Przemawianie
  Proponuję Państwu i Państwa podopiecznym pasjonujące i użyteczne wykłady, połączone z inspirującymi i rozwijającymi dyskusjami, Przykładowe tematyki prelekcji można znaleźć >tutaj<.
 5. Poznawanie kobiet/mężczyzn
  Wbrew pozorom, nie chodzi o tematykę podrywania i uwodzenia. Nie będę uczył Cię manipulacji ani żadnych metod wykorzystywania innych ludzi dla spełniania swoich potrzeb i zachcianek. Postaram się zniwelować Twoj brak pewności siebie, brak wiary w siebie i obawy przed poznawaniem osób przeciwnej płci oraz przekazać praktyczną wiedzę dotyczącą poznawania innych ludzi. Tak abyś poznała/poznał partnera/partnerkę i mógł żyć w szczęśliwym dla Was obojga związku, relacji. Więcej na ten temat w dziale >Poznawanie kobiet/mężczyzn<. Zapraszam.
 6. Artykuły
  Jeżeli masz wątpliwości co do mojej wiedzy lub chciałbyś się dowiedzieć coś ciekawego i przydatnego – zapraszam do działu >Artykuły< gdzie piszę na tematy fobii społecznej, nieśmiałości, relacji, wiary i innych pasjonujących mnie życiowych zagadnień.