Poznawanie kobiet i mężczyzn – pomoc i wsparcie

 1. Dla mężczyzn
  Internet wypełniony jest stronami, filmikami i książkami na temat uwodzenia i podrywania. Gotowe teksty na podryw, sposoby manipulacji, metody uwodzenia. Ich głównym celem jest zaciągnięcie kobiety do łóżka tak jakby nic innego się nie liczyło i nie liczyła się przede wszystkim sama kobieta, tylko jej ciało.
  Moim celem jest abyś kogoś poznał. Może być z tego, miłość, przyjaźń lub bardziej powierzchowna znajomość – to zależy od Was. Chcę abyś nie bał się podchodzić do kobiet i rozmawiać z nimi, ale nie żeby je zaciągnąć do łóżka, tylko porozmawiać – na luzie. Możecie umówić się na spacer, na kawę lub jakąkolwiek inną wspólną aktywność. Przede wszystkim chcę zniwelować Twój strach i pokazać Ci ile radości może dać luźna, pozytywna, życzliwa rozmowa z kobietą. Co się wydarzy dalej – zależy od Was.
  Koszt spotkania wraz z próbami podejść i rozmów oraz przekazywanie uczestnikom mojej wiedzy i doświadczenia: ustalany indywidualnie,
  Poza kosztami jest dodatkowo kontakt mailowy i telefoniczny służący do udzielania Wam praktycznych rad.
  Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz pytania, mój telefon: 603 921 566 lub e-mail: kontakt@januszkoch.com
  Natomiast próbkę mojej wiedzy i doświadczenia znajdziesz w tym artykule – >Poznawanie kobiet -co jest ważne i przydatne?<
 2. Dla kobiet
  Mijasz ich codziennie na ulicy. Stoją obok Ciebie w autobusie. Siedzą koło CIebie w przychodni. A gdyby tak ich zagadnąć? A może któryś z nich jest wartościowy i może wyniknąć z tego coś pięknego? A jak nie to może przyjażń lub bardziej powierzchowna znajomość?
  Przyjęło się, że to facet zagaduje pierwszy, ale czy jest przymus trzymania się tych konwenansów (polecam mój artykuł na ten temat – >link<)?
  Koszt spotkania wraz z próbami podejść i rozmów oraz przekazywanie uczestniczkom mojej wiedzy i doświadczenia: ustalany indywidualnie,
  Poza kosztami jest dodatkowo kontakt mailowy i telefoniczny służący do udzielania Wam praktycznych rad.
  Jeżeli czujesz, że chcesz i możesz to zrobić, ale brakuje Ci odwagi lub nie jesteś do tego całkowicie przekonana – skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci. Telefon: 603 921 566, mail: kontakt@januszkoch.com.